نتورکر. گرافیست. توسعه دهنده وب. بازاریاب. مشاور کسب و کار

مطالب و دل نوشته های مسلم عابدی مدیسه

نتورکر. گرافیست. توسعه دهنده وب. بازاریاب. مشاور کسب و کار

همه خوشبختی ها و موفقیت هایی که به من روی آورده، از درهایی وارد شده که آنها را به دقت بسته بودم.

دکتر سوئن گوبل کیست؟

دکتر سوئن گوبل ۵۱ ساله متولد کشور آلمان و دارای بیست و پنج سال تجربه در عرصه بازاریابی شبکه ای است و به عنوان یک توزیع کننده کار خود را در فوریه سال ۱۹۹۲ شروع کرده است. او در سال ۱۹۹۴ مدرک دکترای خود را در عرصه علوم فن آوری از دانشگاه دامستاگ دریافت کرده است.
او بعد از ۱۸ ماه کار پاره وقت در بازاریابی شبکه ای تبدیل به یک نتورکر تمام وقت پراشتیاق شد و امروز به عنوان یک راهبر سخنران و مربی و مشاور شناخته می شود. او در تمام دنیا و بین تمام نسل های بازاریابی شبکه ای به عنوان یک الگوی موفق شناخته می شود به گونه ای که در کتاب بزرگترین نتورکرهای دنیا اثر جان میلتون فاگ با او مصاحبه ای ترتیب داده شده است.
او برای مخاطبینی در کل اروپا، آمریکای شمالی و جنوبی، هنگ کنگ، ژاپن، کره جنوبی، تایلند، هند، استرالیا، اوکراین و روسیه صحبت کرده است و به تازگی به عنوان یک مشاور سطح بالا در دبی رفت و آمدهای فراوانی دارد و به عنوان مشاور وزارت شادمانی کشور امارات متحده عربی برای افزایش میزان نشاط در دبی تلاش فراوانی دارد (من هم نمی دانستم که کشور امارات وزارت خانه ای تحت عنوان وزارت شادمانی دارد)
بعضی از این سخنرانی ها بیش از ده هزار مخاطب داشته است.
از سال ۲۰۰۴ او تمرکز خود را بر روی آموزش های مهارت های توسعه فردی قرار داد و آموزشی تحت عنوان آموزش چرخه نشاط و شادمانی خلق کرد. چیزی که به مردم کمک می کند تا امتیاز زندگی خود را مطابق یک فرمول خاص به دست آورند.
در سالهای اخیر چرخه شادمانی و نشاط به مردم زیادی کمک کرده است تا به موفقیت و شادمانی بیشتری دست پیدا کنند و بر اساس همین دانش او توانست سیستم دیگری به کارگیرد تا در کسب وکار بازاریابی شبکه ای خود از آن سیستم استفاده کند.او جنبه های دیگر مهارت های توسعه فردی را وارد این سیستم آموزشی کرد تا در نهایت توانست سیستمی کامل تحت عنوان “سیستم مردم ساز” را به وجود آورد.
او با این سیستم آموزشی توانست طرفداران فراوانی میان شرکت های بازاریابی شبکه ای و سایر شرکت ها به وجود آورد. در سال ۲۰۱۳ با کسب بیش از ده میلیون دلار در قالب پورسانت و پاداش و با داشتن سازمان فروشی متشکل از دویست و پنجاه هزار نفر فروشنده فعال او تصمیم گرفت تا مسیر کاری خود را تغییر دهد.
او به پیشنهاد مدیرعامل یک شرکت بازاریابی شبکه ای (شرکت Juice plus) پاسخ مثبت داد تا به عنوان قائم مقام مدیرعامل این شرکت شروع به کار کند این شرکت همان شرکتی بود که بیست و دو سال پیش در آن شروع به کار کرده بود.
برای آگاهی مخاطبان باید ذکر کنیم که این شرکت به عنوان یکی از پیشروترین شرکت ها در عرصه محصولات زیست فناوری مشغول به کار است و حجم فروش سالانه ای نزدیک به صد میلیون دلار دارد.
سوئن گوبل دارای دو فرزند است و هم اکنون در کشور سوئیس و در کنار دریاچه لوسرن زندگی می کند.

درباره مسلم عابدی مدیسه

مسلم عابدی مدیسه هستم.
طراح . گرافیست . ایده پرداز.
مدیر گروه هنری مدیسه و شرکت ایده پردازان مهر گستر
کانال پدر کسب و کار
alimadiseh3870@

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =

من معتقدم موفقیت زمانی به دست می آید که یک قدم جلوتر برویم؛ یعنی ضمن استقبال از ناملایمات و سختی ها شکست را بخشی از زندگانی خود بدانیم.